Gayrimenkul Danışmanlarına Özel GMSoft CRM Programı

GMSoft programı tüm emlak ofislerinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, hazırlanırken de kullanıcıların hiçbir eğitim gerektirmeden basit ve rahat kullanabilmeleri sağlanmıştır. Bu anlamda GMSoft programı piyasadaki diğer programlara nazaran en kullanışlı emlak yazılımı olma yolunda liderdir.
Program çok kullanıcılı veya çok şubeli çalışan emlak ofislerin yanısıra franchise vb sistemler ile çalışan emlak ofislerine göre de hazırlanmış bir alt mimariye sahiptir. Server-Client gerektiren bu tip sistemlerde gerekli olan server ihtiyacı ve maliyeti ortadan kaldırılmış, bunun yerine sürekli senkranizasyon içinde bulunan local veritabanı ve merkez server sistemi hazırlanmıştır. Yani özetle bir emlak ofisindeki bir kullanıcının girmiş olduğu tüm kayıtlar kendi veritabanında tutulmakta, internet bağlantısı olduğu anda kendine ait verileri o firmadaki tüm diğer kullanıcılara dağıtılmakta ve sürekli yedeklenme sağlanmaktadır. Ayrıca kullanıcının bulunduğu bilgisayardaki veritabanın silinmesi veya bozulması durumunda sistem otomatik kurtarmayı çalıştırmakta ve tüm kayıtları geri yüklemektedir. Bu anlamda GMSoft veri kaybı ve güvenliği anlamında piyasadaki eşsiz yazılımlardan biri olmaktadır.

Program Standart Sürüm, Pro Sürüm ve Web Sürümü olmak üzere 3 sürümden oluşmaktadır.
Standart sürüm, küçük emlak ofislerine, yeni başlayan emlak ofislerine veya program kullanmaya yeni başlayacak emlak ofislerine hitap etmekte ve diğer sürümlerden tek farkı kullanıcı limiti olmasıdır.

Standart Sürüm ve Web Sürümlerinde sınırsız emlak kaydı olmakla ile birlikte arasındaki tek fark ise Web sürümde emlak ofislerine hazırlanmış mükemmel bir web sitesi içermekte ve kullanıcıların girmiş olduğu kaydı anlık güncellemektedir.
Bunların yanısıra franchise sistemler ile çalışmak isteyen veya kendi aralarında bir grup oluşturmak isteyen emlak ofisleri için havuz sisteminin bulunduğu özel bir çözümümüz içermektedir.

GMSoft İle Neler Yapabilirsiniz?
* Gayrimenkullerinizi kaydedebilirsiniz.
* Kontratlarınızı otomatik doldurabilirsiniz.
* Bitmesine yakın kontratları takip edebilirsiniz.
* Tek tuş ile İnternet sitenizi güncelleyebilirsiniz.
* Müşterilerinizi kaydedebilirsiniz.
* Müşterilerinize gayrimenkul bulabilirsiniz.
* Gayrimenkullerinize müşteri bulabilirsiniz.
* Serbest piyasadan döviz kurlarını alabilirsiniz.
* Kullanıcıları yetkilendirebilir ve takip edebilirsiniz.
* Kullanıcılara mesaj gönderebilirsiniz.
* Her kayıda özel 20 adet fotoğraf ekleyebilirsiniz.
* Fotoğrafları tam ekranda slayt olarak izleyebilirsiniz.
* Google Map harita üzerinde gayrimenkullerinizi görebilirsiniz.
* Plazma ekran bağlayarak müşterilerinize gayrimenkullerinizin sunumunu yapabilirsiniz.

Daha fazla kâr elde edeceksiniz. Gelirlerinizi artırırken, giderlerinizi azaltacaksınız. Nasıl mı?
· Ofisinizi ve işlerinizi daha iyi organize edebilecek ve verimliliğinizi artıracaksınız..
· Satış personelinizin performansını yakından takip edebilecek, performansla ilgili detaylı raporlar alabileceksiniz..
· Müşterileriniz hakkında detaylı bilgi alabilecek ve müşterileriniz ile uzun dönemli ilişki kurma şansı yakalayacaksınız..
· Müşterilerinizin ihtiyaçlarını, portföyünüzdeki en uygun gayrimenkuller ile eşleştirerek, en etkin şekilde karşılayabilirsiniz..
· GMSoft’un “magnet” modülü ile faaliyette bulunduğunuz şehir/mahalle/cadde/sokakta kiralık veya satılık gayrimenkul arayan kişilerin talepleri otomatik olarak ekranınıza düşecek..
· GMSoft’un “entegra” modülü ile tek tuşa basarak tüm portföyünüzü sektörün önde gelen emlak portallarında yayınlatabilecek, yine tek bir tuşa basarak seçtiğiniz gayrimenkulleri anlaşmalı ve size özel ödeme imkanları sunan seri ilan şirketlerine ulaştırabileceksiniz.
· Portföyünüzü, size özel tasarlanacak olan web sitenizde yayınlayarak çok geniş kitlelere duyurabilecek, google seo ile üst sıralarda bulunabileceksiniz.

Kolay Kullanım
Bir kaç adımda kolay kurulum,
Yazılımın tüm modülleri, basit bir arayüz ve kolay kullanım özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
Diğer tüm yazılımlardan en büyük farkımız “kolay kullanım” dır.

Yüksek Güvenlik;
Müşterilerimizle hizmet kalitesi , sürekliliği , bilgi güvenliği ve gizliliği sağlayacağımıza dair kapsamlı bir sözleşme imzalıyoruz.
GMSoft’a aktardığınız tüm verilerin yedeklenmesini günlük olarak yüksek güvenlikli sunucularımız üzerinde gerçekleştiriyoruz.
Kendi bilgisayarınızda olan bir sorundan dolayı tüm verilerinizi kaybetseniz bile backup sunucumuzdaki yedekten ortalama 15 dakika içinde tüm verilerinizi kurtarabiliyoruz.

Teknik Destek;
GMSoft ile ilgili teknik destek ihtiyacı duymanız halinde teknik destek uzmanlarımızdan kolaylıkla yardım alabileceksiniz.
Bize web sitemiz, ofis telefonu, cep telefonu, skype, msn ve facebook üzerinden ulaşabilir, yazılım ile ilgili her türlü konuda yardım alabilirsiniz.

Uygun maliyete sahip istek ve önerilerinizi AR-GE ekibimizin çalışmalarıyla bir sonraki versiyonda hayata geçiriyoruz.

İade Garantisi
Ürünümüze o kadar güveniyoruz ki, 1 aylık kullanım sonucunda beğenmezseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurarak ürünü iade edebilirsiniz.

Türkiye’de 300 den fazla emlak ofisinde başarıyla ve büyük bir müşteri memnuniyeti ile kullanılan GMSOft’u tanıyınca, ne kadar isabetli bir seçim yaptığınızı göreceksiniz.
Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz..

Rehber Grup Bilgi Teknolojileri ve Dan. Hiz. Ltd. Şti.
Ebu Ziya Tevfik Sokak 15/5 Çankaya ANKARA
Tel: 0 312 442 50 15 - Faks: 0 312 442 50 16
www.rehbergrup.com

Mesaj Gönderin